1920x810.png

Miło nam poinformować, że bibliotece szkolnej XIX Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Białymstoku  zostało udzielone wsparcie finansowe w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”

Nasza szkoła będzie realizować działania w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa według Priorytetu 3 Ministerstwa Edukacji Narodowej:  Zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnego, bibliotek szkolnych i bibliotek pedagogicznych w ramach programu wieloletniego –„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” Priorytet 3.

Otrzymane środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup nowości wydawniczych oraz realizację działań promujących czytelnictwo wśród młodzieży.

Powrót na początek strony